Wszytkie
Image is not available
Odwiedź nas
Zadzwoń
793 631 342
Napisz
biuro@naszeobozy.pl
https://www.facebook.com/GreenWayCamps/
https://www.instagram.com/obozygreenwaycamps/
Magdalena Zubel

Magdalena Zubel

Kim jestem?… Trudne pytanie 🙋najkrócej mówiąc bardzo lubię ludzi i kocham życie 😃 mam nadzieję, że radość będzie mi towarzyszyć zawsze, dlatego proszę przygotować dzieci, żeby zabrały dużo wolnego miejsca na dobre wspomnienia bo będziemy chwytać każdy dzień i uśmiech, magazynując dobro w sercu 😃 W skrócie jestem pedagogiem-artystą, animatorem czasu wolnego, nauczycielem rytmiki, instruktorem kulturalno-oświatowym, mam wykształcenie pedagogiczne w kierunku przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej, ukończyłam również edukuję artystyczną w zakresie sztuki muzycznej o profilu rytmika w edukacji i wychowaniu. Dużo śpiewam, pracuję z dziećmi w wieku od 1,5r. wzwyż aż do dorosłych. Kocham tańczyć, pływać, grać na instrumentach, bawić się muzyką, plastyczne wyskoki też nie są mi obce, w wolnych chwilach, których niewiele, jeżdżę na łyżwach . W tym momencie pracuję oraz kontynuuję studia i z dnia na dzień staram się uczyć coraz więcej nowych rzeczy, czym spróbuję zarazić uczestników naszych obozów 😃 i co chyba dość istotne uwielbiam konie❤️❤️❤️❤️

Małgorzata Pawlak

Małgorzata Pawlak

Wśród dzieci i rodziców znana jako „Gruszka”. Jestem studentką Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Uwielbiam aktywność fizyczną. Jeżdżę konno, biegam, uprawiam fitness. Z dziećmi pracuję na co dzień od kilku lat i wciąż z niezmienną radością. Jestem również instruktorem jazdy konnej, aktywną wolontariuszką, zakochaną w języku i kulturze hiszpańskiej. Brak aktywności mnie męczy, więc Wasze dzieci nie zaznają ze mną nudy!

Julita Fałek

Julita fałek

Cześć, jestem Julita, ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego i po kilku latach aktywnej praktyki odbyłam kurs kierownika. Czym się interesuję… W moim wypadku zdecydowanie krócej zajmie, jeżeli powiem czym się nie interesuję! Jestem pasjonatką życia! Z dziećmi pracuję… odkąd sama byłam dzieckiem, nie wyobrażam sobie innej pracy – jestem nauczycielem, instruktorem zajęć Zumba, aktywnym animatorem. Podczas kolonii ze mną czas będzie uciekał jak szalony, zdecydowanie nie będzie miejsca na nudę! O 5 z chętnymi karmimy konie, poranne bieganie rozruch.. A to wszystko przed śniadaniem! W ciągu dnia rozmaite zajęcia- od sportowych, na których biegamy jak konie, przez sensoryczne, gdzie tworzymy słynne 'gluty ’ i inne fantastyczności, po zajęcia twórcze, kreatywne… Nie ma wieczoru bez gier i zabaw integracyjnych, turniejów, planszówek, nocnych podchodów i szalonych dyskotek! Dzięki bogatemu doświadczeniu BEZPIECZEŃSTWO i świetna zabawa gwarantowana! 🙂

Krzysztof Subik

Krzysztof Subik

Monika Buczkowska

Monika Buczkowska

Cześć! Mam na imię Monika, jestem osobą empatyczną i kreatywną, która uwielbia prace rękodzielnicze. Wykonywanie przeróżnych drobiazgów jest moją odskocznią od codzienności.
A co na co dzień?
Na co dzień jestem nauczycielką wychowania fizycznego oraz instruktorką pływania. Pracuję w Szkole Podstawowej i Przedszkolu, uczę pływać w uczniowskim klubie sportowym. Wakacje i ferie spędzam najczęściej na obozach jako kierownik / wychowawca / instruktor. Jednak wakacje to też idealny czas na żeglarskie, motocyklowe, rowerowe czy piesze wycieczki, które uzupełniają mój zapas endorfin. Nie lubię siedzieć długo w jednym miejscu, kiedy wracam do domu z jednego wyjazdu, tydzień później chętnie zaplanuję już kolejny – jeżeli nie na dłużej, to choćby jednodniowy wypad.
Ach… gdyby doba mogła się wydłużyć 😉
Uwielbiam również pracę ze zwierzętami oraz spędzanie z nimi czasu. Dlatego też jestem szczęśliwą posiadaczką konia oraz psa – nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt wokół siebie.

Klaudia Madanowska

Klaudia Madanowska

Cześć, cieszę się, że spotykamy się w tym miejscu 🙂 Mam na imię Klaudia. Uwielbiam nadmorskie zachody słońca i budzenie się w górskiej mgle. Moje serce wypełnia jazz i musicale. Uwielbiam jeść dobre rzeczy w towarzystwie rozmów – w mojej krwi stężenie pizzy nie maleje poniżej 50%. Jestem entuzjastką sztuki oraz lubię ją tworzyć – uwielbiam śpiew, akwarele, oraz ceramikę. Jestem w trakcie certyfikacji terapeutycznej w nurcie poznawczo – behawioralnym. Swoimi działaniami wspieram dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajmuję się również hipoterapią, dzięki której jednocześnie mogę dzielić się z innymi ludźmi swoim zamiłowaniem do koni, przy jednoczesnym ich usprawnianiu i rozwoju. W swojej pracy lubię łączyć różnorodne doświadczenia. Od psychologii, po sztukę, kontakt ze zwierzętami, pracę z ciałem po jogę i medytacje. W pracy z dziećmi staram się podążać za ich potrzebami, stawiam na komunikację w nurcie NVC, naukę przez doświadczenie oraz na partnerstwo i bliskość. Czy mali, czy duzi – wszyscy mamy tak wiele do zaoferowania. W pracy z osobami dorosłymi zajmuję się facylitacją i szkoleniami miękkimi, przy wykorzystaniu metody gier i symulacji.
To co? Na którym turnusie się widzimy? 🙂

Joanna Kawęcka-Maśloch

Joanna Kawęcka-Maśloch

Jestem pedagogiem specjalnym, pełnym energii, zapału do pracy i z głową pełną pomysłów. Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną na UJ w Krakowie oraz kursy kwalifikacyjne z pracy z dzieckiem z autyzmem oraz alternatywnych metod komunikacji. Na co dzień pracuję w szkole specjalnej, gdzie realizuję się jako pedagog szkolny i nauczyciel. Dodatkowo współpracuję w Centrum Wolontariatu w Kraśniku. Od trzech lat – z Green Way. Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków i właścicielką Kleopatry, czarnej kotki. Zimą rozgrzewa mnie wspomnienie dalmackiego słońca, do którego powracam przy ciepłej herbacie z pomarańczą z goździkami…

Wirginia Grochowska

Wirginia Grochowska

Od 6 lat udzielam się jako animator kultury i czasu wolnego. Od 2017 pracowałam w Muzeum Porcelany, gdzie do moich głównych obowiązków należało prowadzenie warsztatów artystycznych dla dzieci. Od 2020 pracuję na stanowisku bibliotekarza dziecięcego, gdzie organizuję warsztaty literackie oraz edukacyjne. W wolnych chwilach współpracuję z Centrum Ceramiki Unikatowej mieszczącym się w Starej Kopalni. Interesuję się sztuką, fotografią oraz przyrodą.

Maciej Kaczmarski

Maciej Kaczmarski

Maciej Kaczmarski od 12 lat jest nauczycielem wychowania fizycznego, taki sam staż pracy ma jako lokalny animator sportu na ,,Orliku”. Jako instruktor narciarstwa zjazdowego pracuje od 4 lat, ale na nartach jeździ już ponad 20 sezonów. Po pracy czas dzieli między górami, morsowaniem, żeglowaniem oraz grą na gitarze basowej.