Kadra

Nasz zespół to młodzi, pełni radości i oddania ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię, by spełniać marzenia, pomagając w realizacji pasji naszych uczestników. Kadra składa się z wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych opiekunów oraz instruktorów. Pozostawiając dziecko pod naszą opieką macie pewność, że pozostaje ono pod najlepszą opieką.


Joanna Kawęcka-Maśloch

Jestem pedagogiem specjalnym, pełnym energii, zapału do pracy i z głową pełną pomysłów.
Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną na UJ w Krakowie oraz kursy kwalifikacyjne z pracy z dzieckiem z autyzmem oraz alternatywnych metod komunikacji.
Na co dzień pracuję w szkole specjalnej, gdzie realizuję się jako pedagog szkolny i nauczyciel. Dodatkowo współpracuję w Centrum Wolontariatu w Kraśniku.
Od trzech lat – z Green Way.
Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków i właścicielką Kleopatry, czarnej kotki.
Zimą rozgrzewa mnie wspomnienie dalmackiego słońca, do którego powracam przy ciepłej herbacie z pomarańczą z goździkami…


Małgorzata Pawlak

Wśród dzieci i rodziców znana jako „Gruszka”. Jestem studentką Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Uwielbiam aktywność fizyczną. Jeżdżę konno, biegam, uprawiam fitness. Z dziećmi pracuję na co dzień od kilku lat i wciąż z niezmienną radością. Jestem również instruktorem jazdy konnej, aktywną wolontariuszką, zakochaną w języku i kulturze hiszpańskiej. Brak aktywności mnie męczy, więc Wasze dzieci nie zaznają ze mną nudy!